TABi sümpoosioni esinejate read täienesid: Lootsma, Armstrong, Barnett, del Campo!

Esinejate nimekirja lisandusid Bart Lootsma, Innsbrucki ülikooli arhitektuuriteooria teaduskonna dekaan ja professor; Newcastle’i ülikooli eksperimentaalse arhitektuuri professor Rachel Armstrong, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemik ja teerajaja keskkonnateemalistele lahendustele arhitektuuris ja interdistsiplinaarses praktikas; Heather Barnett, inglise kunstnik ja professor, kes tegeleb bio-kunstiga ning Tšiilis sündinud arhitekt ja disainer Matias del Campo, kes tegeleb robootiliste tootmisprotsesside uurimisega.

TAB 2017 sümpoosionit alapealkirjaga “Polycephalum City” kureerib biennaali peakuraator, arhitekt, linnaplaneerija ja ökoloog Claudia Pasquero. TABi sümpoosion uurib arhitektuuri ja linnaplaneerimise rolli hetkel aina põletavama sotsio-ökoloogilise kriisi kontekstis ning vaatleb rida lähenemisnurki uuele geoloogilisele ajastikule, milles me hetkel elame ning millele teadlased on nimeks andnud antropotseen. Sümpoosion küsib, kus asub ja milles seisneb täna loodusliku ja kunstliku vaheline piir.

TABi sümpoosionit modereerib sel korral rahvusvaheliselt tuntud arhitektuurikuraator ja kriitik Lucy Bullivant, lavale astuvad teiste seas hästi tuntud ökoloogilise disaini, arhitektuuri ja linnaplaneerimise innovaator Mitchell Joachim; arhitekt ja linnatehnoloog Areti Markopoulou, kes tegutseb arhitektuuri ja digitehnoloogiate ristumispaikades, ning arhitekt ja teoreetik Marco Poletto, ecoLogicStudio kaasasutaja ja juht.

Tuletame meelde, et TABi passi saab varastele ärkajatele mõeldud soodushinnaga soetada veel ainult kuni 30. juunini Piletimasinast!