Arhitektuuriõppe töötuba Narvas

25. oktoobril, kell 12, toimub Narva Kolledžis põnev arhitektuuriõppe töötuba, milles räägime makettide ehitamisest ja ruumiliste loovülesannete kasutamisest koolitundides.

Töötuba toimub Narva Kolledžis Tallinna Arhitektuuribiennaali TAB 207 raames ning on TASUTA!

Töötoa eesmärk on tutvustada praktilisi ja käelisi ülesandeid, mida kasutada koolitundides õpilaste meeskonnatöö, loovuse ja ruumilise mõtlemise arendamiseks. Ülesandeid saab kasutada erinevas vanusegrupis ning ühendada erinevate ainetundidega (nt kunsti, -loodus, -käsitöö, -matemaatikaõpetus). Ootame töötuppa kõiki huvitatuid õpetajaid ja juhendajaid. Töötuba on TASUTA ja kestab u 2h ning on kakskeelne (eesti ja vene keeles).
Registreeru töötuppa hiljemalt 23. oktoobriks
siin.  

Ühtlasi on detsemnri lõpuni avatud Narva Kolledžis ka arhitektuuribiennaali Installatsioonivõistluse näitus, millega soovitame kindlasti tutvuda, enne töötoas osalemist. Lisaks on näituse külastamine hea võimalus õpilastele arhitektuurimaailma tutvustamiseks.

Töötuba juhendavad Elo Kiivet ja Maria Derlõš Linnalaborist. Töötoa toimumist toetab Arhitektuurikeskus, Briti Nõukogu ja Narva Kolledž.

Linnalabor on juba kümme aastat tegutsenud linnateemade kompetentsuskeskus. Usume, et linnaruumi areng puudutab kõiki, seetõttu peame ruumihariduse edendamist väga oluliseks.

Näiteks korraldame neljandat korda üle-eestilist koolinoorte arhitektuurikonkurssi “Minu unistuste linnaväljak!”, kuhu ootame töid kuni 3.novembrini. Parimate tööde autorid saavad vääriliselt autasustatud! Konkursi kohta loe lähemalt http://nooredarhitektid.ee/

 

Küsimuste ja lisainfo korral:

maria@linnalabor.ee

+372 5110290