Claudia Pasquero

TAB Peakuraator

Alice Buoli

Kuraatori assistent

Veronika Valk

Rahvusvahelise arhitektuurikoolide näituse kuraator

Lucy Bullivant

TAB 2017 kataloogi ja veebiajakirja toimetaja

Sille Pihlak

Installatsioonivõistluse kuraator

Siim Tuksam

Installatsioonivõistluse kuraator

Maria Kristiin Peterson

TAB 2017 Produtsent
maria@arhitektuurikeskus.ee

Eve Arpo

TAB 2017 Produtsent
eve@arhitektuurikeskus.ee

Rebecca Kontus

Satelliitprogrammi kuraator
rebecca@tab.ee

Merilin Kaup

Rahvusvahelise arhitektuurikoolide näituse kaaskuraator
merilin.kaup@gmail.com

Anett Tõnismäe

TAB-Klubi programmi koordinaator
anett@arhitektuurikeskus.ee

Katrin Tomiste

TAB 2017 Turundusjuht
katrin@arhitektuurikeskus.ee

Triin Männik

TAB 2017 Kommunikatsioonijuht
press@tab.ee

Johanna-Mai Riismaa

Vabatahtlike koordinaator
johanna@tab.ee

Villem Tomiste

TAB Ümarlaua juhataja